Drewno to nasza pasja. Pasja rozwijana przez lata. Zainteresowanie, które stało się zawodem. Istniejemy na rynku narzędzi do obróbki drewna już od 2000 roku a sumując lata praktyki naszej kadry, to możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zaopatrywaniu zarówno największych producentów mebli w Polsce, jak i małych rodzinnych stolarni.

Nieważne czy masz jedną pilarkę do cięcia drewna i kupujesz kilka pił tarczowych na rok, czy też masz linię do produkcji mebli i używasz rożnych narzędzi od pił tarczowych poprzez wiertła przelotowe i nieprzelotowe oraz pod zawiasy puszkowe, aż do skomplikowanych frezów profilowych, frezów składanych i głowic na wymienne nożyki. Każdego klienta traktujemy z jednakową starannością i mamy do niego indywidualne podejście.

SEMPER A70 siedziba

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości produkt dopasowany do obrabiarki i procesu produkcyjnego w Twoim zakładzie. Nasz serwis ostrzenia narzędzi diamentowych, wierteł widiowych i frezów spiralnych gwarantuje ostrzenie z zachowaniem oryginalnych parametrów ostrza. Pozwala na to profesjonalne przygotowanie kadry serwisu i szkolenia odbywane przez nich u producentów narzędzi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych.

Dokładność ostrzenia uzyskujemy korzystając z maszyn numerycznych niemieckiej firmy VOLLMER, a wyważanie narzędzi po ostrzeniu zapewnia idealną pracę co jest szczególnie ważne w nowoczesnych obrabiarkach, centrach CNC, strugarkach czterostronnych jak i liniach produkujących fronty meblowe, elementy meblowe, listwy przypodłogowe, parkiet tradycyjny i trójwarstwowy.

18 lat na rynku

Nasza firma istnieje od 2000 roku w przemyśle meblarskim i drzewnym dostarczając zaawansowane rozwiązania technologiczne klientom na terenie całej Polski.

Doradcy

Nasi doradcy techniczni pomogą Wam w dopasowaniu narzędzi do profilu produkcji i parku maszynowego służąc swoim wieloletnim doświadczeniem w tej branży.

Najwyższa jakość

Od początku współpracujemy z firmą METAL WORLD. Producentem wysokiej jakości narzędzi do obróbki drewna, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Szeroka oferta

Zobacz naszą ofertę pił tarczowych, frezów trzpieniowych i nasadzanych, wierteł przelotowych i nieprzelotowych oraz narzędzi wykonywanych na zamówienie.