Ostrzymy narzędzia diamentowe, HM i VHM do obróbki drewna

Frezy diamentowe do okleiniarek

Frezy i głowice do wstępnego frezowania serwisujemy do wszystkich okleiniarek i linii produkcyjnych znajdujących się na naszym runku: Brandt, Biesse, Cehisa, Felder, Holzher, Homag, Lange, SCM, Stefani itp.

Ostrzenie frezów do nestingu

Serwisujemy trzpieniowe frezy diamentowe do obrabiarek CNC pracujących w technologii nestingu i do pozostałych centrów obróbczych CNC.

Ostrzenie podcinaków i pił diamentowych

Ostrzymy wszystkie podcinaki i piły diamentowe używane przez zakłady stolarskie, hurtownie płyt wiórowych i fabryki mebli. Zarówno piły i podcinaki DIA stosowane w pilarkach stolarskich i pilarkach panelowych.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu

Wiemy, że fachowe ostrzenie narzędzi do obróbki drewna przekłada się na polecaniu naszego serwisu znajomym oraz wystawianie pozytywnych opinii.


Ostrzenie realizowane w mgnieniu oka

Możemy zaoferować dużo krótszy czas serwisu od konkurencji. Dodatkowo nie boimy się wyzwań dzięki zdobytemu przez lata pracy doświadczeniu w serwisie narzędzi do obróbki drewna.


Niespotykana elastyczność

Gwarancją indywidualnego podejścia do Twoich potrzeb jest prosta struktura wewnątrz naszej firmy. Usłyszałeś od innych „nie da się naostrzyć” sprawdź co my potrafimy!

Ostrzenie profilowych frezów DIA

Diamentowe profilowe frezy trzpieniowe jak również nasadzane frezy profilowe ostrzymy z wykorzystaniem systemu CAD/CAM. Każde narzędzie profilowe unikatowy nr w naszym systemie i swój program do ostrzenia. Dzięki takiemu systemowi masz pewność, że Twoje narzędzie zostanie naostrzone następnym razem w ten sam sposób.

Ostrzenie spiralnych frezów VHM

Oprócz ostrzenia narzędzi diamentowych serwisujemy spiralne frezy trzpieniowe VHM. Ostrzenie tych narzędzi polega przez szlifowanie na odtworzeniu głównej krawędzi ostrza po spirali narzędzia.

Ostrzenie wierteł do drewna i płyty wiórowej

Wiemy jak ważne są wiertła przy produkcji mebli z drewna lub płyty wiórowej. Dlatego jako uzupełnienie naszej oferujemy ostrzenie wierteł: przelotowych, nieprzelotowych, puszkowych oraz dwustopniowych używanych w wiertarkach wielowrzecionowych i maszynach CNC.

Zleć nam odbiór Twoich narzędzi.

Wypełnij formularz poniżej a my zorganizujemy resztę.


    Dane przesyłki (z opakowaniem)